اصفهان

آپدیت جدید افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

وردپرس اصفهان طراحی سایت برنامه نویسی اندروید

ویرایشگر جدید و متغیرهای بهتر اسنیپت

ویرایشگر اسنیپت یکی از اصلی ترین بخشهای تکنولوژی بکار رفته در افزونه سئو وردپرس Yoast SEO است. این ویژگی به شما کمک می کند تا اسنیپت هایی را ایجاد کنید که در نتایج جستجو واقعا به چشم آید تا شما را به ترافیک بیشتری برسانند. برای ساختن این قطعه حیاتی مفید و به روز رسانی آن با ویژگی های جدید، ما نیاز به بازسازی آن داشتیم. در Yoast SEO 7.7، به آن نتیجه دست خواهید یافت.

به علاوه، به یک روش جدید و فوق العاده آسان برای کار با متغیرهای snippet دسترسی خواهید داشت. این خبر جدیدا در سایت رسمی Yoast SEO منتشر شده است؛ با ویرلن همراه باشید:

 

ویرایشگر جدید اسنیپت در پلاگین سئوی وردپرس Yoast SEO

ویرایشگر جدید اسنیپت، تجربه کاربر(user experience) بسیار بهتری ارائه می دهد. ویرایش متا توضیحات و عناوین مثل آب خوردن و بررسی اینکه آنها چطور به نظر خواهند رسید، حسی فوق العاده خواهد بود. این نسخه قوی تر و برای استفاده آسان تر است. وقتی یک پست را باز کنید متوجه خواهید شد. با رفتن به تنظیمات ظاهر جستجو (نوع محتوا، بایگانی ها یا طبقه بندی ها) شاهد پاپ آپ شدن ویرایشگر خواهید بود. اکنون در آنجا، می توانید ظاهر متغیرهای snippet خود را به صورت بصری ویرایش کنید. در مورد آن بعدا بیشتر صحبت می کنیم.

آموزش افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

در کنار آماده سازی برای گووتنبرگ، ما ، تمام بخش های رابط افزونه سئو وردپرس Yoast SEO را در واکنش کتابخانه جاوا اسکریپت، به طور مداوم بازسازی می کنیم. این باعث می شود که ما قسمت های مختلف را به گوتنبرگ انتقال دهیم و کارهای جدید فوق العاده ای با آن قسمت ها انجام دهیم.

 

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

 

در آپدیت جدید افزونه سئو وردپرس Yoast SEO پیشنمایش اسنیپت موبایل بهبود یافته

بهبود ویرایشگر اسنیپت، به علاوه، این امکان را برای ما فراهم کرد تا پیش نمایش اسنیپت در گوشی را نیز بهتر کنیم. این ویژگی بسیار دقیق تر بوده و دقیقا همان چیزی خواهد بود که گوگل نشان می دهد. ما اکنون پیشنمایشی از اسنیپت گوشی را آماده کرده ایم. علاوه بر این، ما می توانیم نگاهی انتقادی به طولانی بودن عنوان مان(title) بیاندازیم. برای این منظور، ما از بیشترین تعداد کاراکترهای ممکن در تمام پلتفرم ها استفاده می کنیم.

 

متغیرهای بهبود یافته اسنیپت در آپدیت جدید پلاگین Yoast SEO

شما می توانید بعضی از کارهای سئو سایت خود را با استفاده از قالب های متغیر برای عناوین و توضیحات متایتان اتوماتیک کنید. به این ترتیب، می توانید از برخی محتویات موجود، به عنوان مثال، یک گزیده یا یک کلمه کلیدی کانونی، استفاده کنید و اینها به صورت خودکار پر شده ببینید. علاوه بر این، اگر فروشگاه WooCommerce داشته باشید و Yoast SEO را برای WooCommerce اجرا کنید، می توانید به صورت خودکار sku ، نام تجاری برند و قیمت محصول را پر کنید. شما می توانید لیستی از تمام قالب متغیرهای پشتیبانی شده را در پایگاه Knowledge Base ما پیدا کنید.

متغیرهای اسنیپت در Yoast SEO بسیار قدرتمند هستند. همانطور که شما می توانید کارهای عالی با آن انجام دهید، اکثر سایت ها احتمالا با استفاده از تنظیمات پیش فرض خوبی که ما ارائه می دهیم، احساس رضایت می کنند. تا پیش از این، این متغیرها با توجه به علائم ٪٪ و عدم بازخورد بصری، کمی ترسناک به نظر می رسیدند. تست تنظیمات مختلف متغیرهای اسنیپت، نیازمند جابجایی های زیادی بین برگه های مرورگر برای دیدن نتیجه نهایی بود. ما اکنون در حال تغییر آن هستیم!

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

 

معرفی متغیرهای جدید اسنیپت در تنظیمات ظاهر جستجو در افزونه سئو Yoast SEO

همانطور که گفتم، ویرایشگر جدید اسنیپت اجازه می دهد تا ما کارهای جالبی انجام دهیم. ویرایشگر جدید این امکان را برای ما فراهم کرد تا تغییراتی در استفاده از متغیرها برای عناوین و توضیحات متا ایجاد کنیم تا آن را برای افراد غیر حرفه ای قابل فهم کنیم. این منجر به مزایای بیشتر در استفاده و تجربه کاربری واقعا لذت بخش خواهد شد.

ما از پیش فرض های معقول استفاده کرده ایم تا برای بیشتر سایت ها مناسب باشد – برای مثال برای عنوان سئو: عنوان، شماره صفحه، جدا کننده و عنوان سایت  به صورت پیش فرض(defaults) تنظیم شده اند-، اما شما می توانید اگر واقعا خواستید، آنها را تغییر دهید. ما یک دکمه آماده با نام Insert Snippet Variable ساخته ایم تا سریعا متغیر درخواستی را اضافه کنید. شما به سادگی می توانید متغیر را از منوی کشویی انتخاب کنید. این موضوع برای توضیحات متا نیز به همین شکل خواهد بود ؛ که شما میتوانید با اضافه کردن متغیرها، توضیحات متای اسنیپت خود را به طور خودکار – تا حدودی – تولید کنید. شما می توانید متغیرهای سایت را برای توضیحات متا و عناوین در تنظیمات نمایش ظاهر تنظیم کنید، اما همیشه می توانید آنها را در ویرایشگر هر پست، حذف کنید.

آخرین چیزی که ما برای ویرایشگر جدید اسنیپت انتخاب کرده ایم این است که چگونه پیش نمایش توضیحات متا را تغییر دهیم زمانی که هیچ توصیف دست نوشته ای وجود ندارد. ما دیگر بخشی از محتوای شما را به گوگل نشان نمیدهیم ، اما در عوض آن طوری که گوگل توضیح می دهد ، توضیح خواهیم داد. امیدوارم این مسئله به شما یادآوری کند تا این توضیحات متا کشنده ای بنویسید.

 

تنظیمات ظاهر جستجوی خود را بررسی کنید

فکر خوبی است که گهگاهی درون تنظیمات Yoast SEO وارد شوید تا ببینید که آیا همه چیز هنوز برای سایت شما به خوبی تنظیم شده است یا نه. حتماً به صفحه جدید تنظیمات ظاهر جستجو نگاهی بیاندازید و تب های مختلف را بررسی  کنید تا ببینید چیزی به بهبود نیاز دارد یا نه. در زمان انجام این کار، احتمالاً برخی اوقات یک تنظیم یا ویژگی جدید را کشف میکنید، مانند تنظیم قالبی برای استفاده از ویرایشگر جدید اسنیپت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.